Blog Haberleri

Yatırım yapmak istiyor ve kısa süre de kar amacındaysanız çanakkale lapseki ilçesi şuan bu tanıma sahip. Çanakkale boğaz köprüsü ile değerlenen lapseki satılık arsa ve araziler  yerli ve yabancı yatırımcıların ilgisini çekmiş ve yatırım yapmışlardır. Lapseki satılık arsa ve fiyatlarını aşağıda görebilirsiniz.

Dilerseniz ofisimizden veya telefon ile irtibat kurarak sizlere daha detaylı bilgiler verebiliriz. Talep ettiğiniz bölge veya bölgeler için araştırma yaparak size en uygun emlakları sunabiliriz.

İrtibat hatlarımız pazar hariç Sabah 08:00 Akşam 21:00' a kadar hizmetinizde iletişim adresimiz için tıklayınız

  • Cep:+90 0532 134 57 67 
  • Cep: +90 532 661 68 77
  • Sabit Tel: +90 0286 512 10 37
Boğaz Köprüsünün lapseki'ye Kattığu Değer Tamamlandığında dünyanın en uzun asma köprüsü olma unvanını da alacak olan Çanakkale Boğaz Köprüsü projesi, sadece bu özelliği ile değil, güzergahı üzerinde bulunan arazilerin ve gayrimenkul fiyatları ile de gündeme geliyor. Çanakkale Boğaz Köprüsü güzergahında bulunan büyük arazilerin sahipleri dolar milyoneri olmaya hazırlanıyor.Avrupa ve Asya'yı birleştirici özelliği bulunan Çanakkale Boğaz Köprüsü, Lapseki Şenkaya Mevki ve Gelibolu Sütlüce Mevki arasında kurulacak. Köprü için zemin etüt çalışmaları da başlamış durumda. Çanakkale Boğaz Köprüsünün kurulacağı mevkiler arasındaki arazi fiyatları şimdiden 3 kat armış durumda. Ve Köprünün yapımına başlandığı anda, bu fiyatlar çok daha fazla artacak.Çanakkale Boğaz Köprüsü'nün özellikle Lapseki'ye kattığı değer tartışılmaz. Çanakkale Boğaz Köprüsü projesinin güzergahının kesinleşmesi ve etüt çalışmalarının başlamasının ardında, TL üzerinden satışı yapılan tüm araziler ve emlaklar artık dolar üzerinden satılmaya başlandı. Lapseki'de bulunan arazi ve emlakların fiyatının daha da artacağını bilen bölge sakinlerinden bazıları, arazilerini ucuza elden çıkarmamak için, beklemeyi tercih ediyorlar. Tarihi önemi ve güzelliklerinden dolayı zaten insan akınına uğrayan Gelibolu ve Çanakkale'ye yakınlığı ile bilinen Lapseki, Çanakkale Boğaz Köprüsünün güzergahını oluşturmaları nedeni ile neredeyse altın çağını yaşıyor. Pek çok gayrimenkul uzmanına göre de Çanakkale Boğaz Köprüsü projesi Lapseki bölgesinde, gayrimenkul piyasası da çok daha fazla hareketlenecek.